▶️ Drugi sparing Białej Gwiazdy w 2018 roku rozpoczęty! Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱1’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 15:35:59

2018-01-23 15:38:03

Skład Wisły: Buchalik - Bartkowski, Wasilewski, Arsenić, Sadlok - Basha, Llonch, Mitrović - Boguski, Małecki - Kolar

2018-01-23 15:43:56

Rzut wolny dla Białej Gwiazdy. Wrzutka w pole karne, ale skończyło się na przewinieniu Wiślaków w ofensywie Wisła… https://t.co/Bb6mzaQcmm

2018-01-23 15:48:09

Piłka w bramce Wisły, lecz sędzia odgwizdał spalonego Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱14’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 15:49:44

Seria rzutów rożnych nie przyniosła Wiśle bramki, z kontrą wyszli Węgrzy, lecz ich akcję faulem przerwał Arsenić Wi… https://t.co/ck3zNJlyts

2018-01-23 15:54:30

Rzut wolny dla rywala, piłka po strzale Lazovicia mija bramkę Buchalika Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱20’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 15:55:33

Bramkarz Videotonu uprzedza Kolara Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱25’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:00:16

Rzut rożny dla Wisły. Niestety nie zdołali zagrozić bramce Węgrów Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱26’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:02:07

Ofiarna interwencja Buchalika poza polem karnym Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱36’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:12:44

Na spalonym jeden z piłkarzy Videotonu Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱38’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:13:29

Faul Nego na Llonchu. Świetna wrzutka w pole karne Mitrovicia i bliski szczęścia był Arsenić, jednak cudem piłkę wy… https://t.co/85Dalz6FKs

2018-01-23 16:18:07

Strzał Sadloka wysoko nad bramką Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱42’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:18:49

🔶♦️ Druga żółta kartka dla Fioli Wisła 0️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱44’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:20:38

⏸ Przerwa - a tuż przed nią Mitrović przymierzył z wolnego! Wisła 1⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱45’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:24:39

▶️ II połowa rozpoczęta! Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱46’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:36:28

Dla formalności: rywale, mimo czerwonej kartki, grają w jedenastu Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱49’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:37:33

W przerwie nastąpiły trzy zmiany w Wiśle: na boisku pojawił się Carlitos, Imaz i Perez, którzy zastąpili: Kolara, M… https://t.co/HgRSzfMLYx

2018-01-23 16:42:03

Piłka trafia w słupek po uderzeniu Boguskiego! Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱58’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:45:59

Na boisku zameldowali się: Głowacki, Cywka, Halilović i Bartosz Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱63’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:50:53

Kostal także pojawił się na murawie Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱64’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:52:06

🔶 żółta kartka dla Patkaia za faul taktyczny w środku boiska Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱69’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 16:53:57

Strzał Kovacsa - piłka w rękach Buchalika Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱79’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 17:03:31

Świątko zastępuje Sadloka Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱85’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 17:09:02

Cywka uderza z dystansu, jednak piłka mija słupek Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱90’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 17:14:37

⏹ Koniec meczu. Wisła wygrywa 1:0 po bramce Mitrovicia! Wisła 1️⃣:0️⃣ Videoton FC ⏱90’ #WISVID #Sparing

2018-01-23 17:15:47

Pts

H F
1 1
0 0

Events

• 3' - 1st Corner - Wisla Krakow
  • 16' - 2nd Corner - Wisla Krakow
  • 17' - 3rd Corner - Wisla Krakow
  • 17' - Race to 3 Corners - Wisla Krakow
  • 19' - 1st Yellow Card - (Wisla Krakow)
  • 20' - 4th Corner - Videoton FC
  • 26' - 5th Corner - Wisla Krakow
  • 30' - 2nd Yellow Card - (Videoton FC)
  • 38' - 3rd Yellow Card - (Videoton FC)
  • 42' - 6th Corner - Wisla Krakow
  • 42' - Race to 5 Corners - Wisla Krakow
  • 45+1' - 1st Goal - (Wisla Krakow) -
  • 1-0: First Half Score
  • 67' - 7th Corner - Videoton FC
  • 69' - 4th Yellow Card - (Videoton FC)